projekt Technické školky

Naše škola je zapojena do projektu Technické školky, který podporuje MAP Kopřivnice. Cílem projektu je hravou formou, přiměřenou věkovým možnostem žáků podporovat a rozvíjet technické myšlení, tvořivost, manuální zručnost a verbální schopnosti mladších žáků.

Od začátku školního roku proběhlo několik setkání, kde si žáci za pomocí balzy a lupénkových pilek vyřezali jednoduché tvary. Protože děti práce bavila a určitě je obohatila o nové dovednosti, budeme i dále pokračovat v těchto aktivitách.