Okresní kolo v lehké atletice

Ve čtvrtek 21. 5. 2015 se žáci naší školy zúčastnili Okresního kola v lehké atletice v Novém Jičíně. Soutěžilo se v atletickém čtyřboji: Běh na krátkou trať, skok daleký, hod míčkem, běh na dlouhou trať. I přes nepříznivé počasí podali svělé výkony.

V kategorii mladších žáků se na 2. místě v lehkoatletickém čtyřboji umístil Jaroslav Kotlár. Družstvo mladších žáků se ve své kategorii umístilo na 2. místě.

V kategorii mladších žákyň se na 3. místě v lehkoatletickém čtyřboji umístila Alena Kvitová, na 2. místě se umístila Sára Luptáková. Družstvo mladších žákyň se ve své kategorii umístilo na 1. místě.

V kategorii starších žáků se na 2. místě v lehkoatletickém čtyřboji umístil Michal Demo. Družstvo starších žáků se ve své kategorii umístilo na 2. místě.

V kategorii starších žákyň se na 3. místě v lehkoatletickém čtyřboji umístila Miroslava Luptáková, na 1. místě se umístila Anna Vargová. Družstvo starších žákyň se ve své kategorii umístilo na 1. místě.

Do krajského kola postupují: Anna Vargová, Miroslava Luptáková a Michal Demo.

Všem reprezentantům děkujeme smiley