Srdce s láskou darované 2024

Děti z prvního stupně naší školy, které navštěvují školní družinu se pod vedením paních vychovatelek Gabriely Jurdičové a Vladimíry Sobolové zapojily do desáté ročníku projektu pro dětské kolektivy – Srdce s láskou darované. Tento projekt podporuje tradiční hodnoty, jako je láska, úcta, porozumění a sounáležitost. Děti společně s paními vychovatelkami vyrobily z kartonu, plastových vršků a dalších materiálů nápadité srdce, přidali vlastnoručně napsaná přání a krásné vzkazy. Své srdce se rozhodli darovat seniorům, kteří žijí v Domově Příbor.

Předání proběhlo 1. 3.  2024, tohoto zodpovědného úkolu se ujal Martin Bajer ze 7. ročníku. V Domově nás přivítal aktivizační pracovník Martin Poruba a za všechny obyvatele Domova paní Vlasta Milatová. Setkání bylo velmi milé a přátelské. Srdce s láskou darované bude dělat radost všem obyvatelům Domova na čestném místě v hobby dílně, kde se senioři setkávají při nejrůznější aktivitách.