Dopravní soutěž Frenštát pod Radhoštěm

Ve středu 5.června 2019 se žáci naší školy zúčastnili tradiční Dopravní soutěže ve Frenštátu pod Radhoštěm. Žáci soutěžili v jízdě zručnosti mezi kužely, ve znalostech dopravních značek a dopravních křižovatek a ve znalostech první pomoci. Na závěr museli žáci prokázat bezpečnou jízdu a chování v silničním provozu na dopravním hřišti. Vše se odehrávalo pod přísným dohledem Městské i Státní policie ČR, kteří byli zároveň i hodnotitelé  při všech dopravních disciplínách.

Soutěže se zúčastnili Patrik Blaschke, Sabina Žáčková,  Sebastián Demo a Sára Ľuptáková, která se umístila na 2.místě v celkovém pořadí a získala tak pro naši školu stříbrný pohár.

Všechny disciplíny v soutěži byly velmi zajímavé a žáky zaujali tak, že se všichni už teď těší na další ročník.