Návštěva ze STŘEDNÍ ŠKOLY NÁBYTKÁŘSKÉ

Dne 20. ledna nás navštívil pan učitel ze Střední školy nábytkářské a obchodní z Bystřice pod Hostýnem. Ukázal žákům, co vše se mohou v jejich škole naučit.  Žáci jsou schopni už po měsíci ve škole vyrobit třeba ramínko do šatníku a po prvním roce krásnou židličku. Dále se učí dělat různé spoje ze dřeva, aby mohli sestavit třeba skříň, stůl nebo vyrobit šperkovnici. Strávili jsme společně krásnou hodinu a půl a myslím, že žákům se přednáška velice líbila, protože byli velmi aktivní.