Koprstar 2015

Ve čtvrtek 26. února se uskutečnilo školní kolo KOPRSTAR 2015. Zúčastnilo se ho 18 žáků 1. až 8. ročníku. Slyšeli jsme písně lidové i umělé, jeden žák zpíval dokonce anglicky. Porota měla velmi těžký úkol při hodnocení všech zpěváků a ještě těžší při výběru postupujících do semifinále. Tam postoupily Klára Fréharová ze 6. ročníku a Bára Mirgová ze 7. ročníku. Oběma budeme držet palce na semifinále 5. března .

Ve středu 5. března se uskutečnilo v Kulturním domě Kopřivnice semifinále KOPRSTAR 2015. Obě naše zpěvačky se ho zúčastnily se ctí. Sice nepostoupily do finále, ale přesto si odnesli odměny a zkušenost do dalšího ročníku.