Palačinky pro radost 2019

"Palačinky pro radost" - tradiční soutěž v přípravě palačinek na všechny způsoby, která se uskutečnila 13. listopadu v OU v Novém Jičíně a na kterou jsme i tentokrát rádi přijali pozvání.

Naši školu reprezentovali žáci 8. a 9. ročníku Sabrina Rajzová, Patrik Blaschke, Alexander Pompa a Sabina Žáčková. Porota hodnotila nejennejen samotnou přípravu palačinek, ale také zdobení, stolování a dodržování bezpečnostních a hygienických zásad. Naši žáci byli velmi úspěšní - Sabina Žáčková získala 1. místo, Alexander Pompa 2. místo a Sabrina Rajzová 3. místo. Děkujeme pořadatelům za perfektní organizaci soutěže na kterou se vždy těšíme.